O nas

Witam Państwa,

jestem kosmetyczką. Prowadzę gabinet MINERWA w Murowanej Goślinie.

Tematem przewodnim mojego bloga jest URODA i wszystko to, co wpływa na pielęgnację i utrzymanie tego kruchego dobra, czyli:

 • zdrowy tryb życia,
 • medycyna naturalna i niekonwencjonalna,
 • diety,
 • zdrowa żywność,
 • suplementacja,
 • kosmetyki,
 • zabiegi kosmetyczne,
 • szczęście,
 • i wszystko to, o czym chcecie porozmawiać.

Zapraszam do współtworzenia bloga poprzez komentarze do artykułów. Możecie też Państwo nadsyłać swoje teksty na adres gabinet@minerwa.net

W zakładce KONKURSY I ZAPROSZENIA znajdą Państwo zaproszenia na organizowane w gabinecie MINERWA pokazy oraz spotkania. Możecie także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

W zakładce RECENZJE umieszczę Wasze  opinie o książkach, filmach, artykułach w gazetach i internecie. Piszcie o tym co Was zaciekawiło, rozśmieszyło lub przeciwnie o tym co Was zbulwersowało i zaniepokoiło. Możemy podyskutować na każdy temat. Teksty proszę przesyłać na adres gabinet@minerwa.net

KOTY – w tym dziale będę umieszczać nadesłane przez Państwa zdjęcia i historyjki o Waszych kotach. Wszyscy, którzy mieszkają pod jednym dachem z tym wyjątkowym zwierzakiem, wiedzą ile radości i wzruszeń potrafią nam one dostarczyć.

Dział PORADY. Zapraszam do zadawania pytań i dzielenia się swoimi problemami. Z wykształcenia jestem kosmetyczką, żyję na tym świecie prawie pół wieku i mam już pewien bagaż doświadczeń. Odpowiem na każde pytanie, mam też nadzieję, że inne czytelniczki (czytelnicy) bloga dołączą się do rozwiązywania trudnych spraw.

 

Oświadczenie dotyczące konkursów. Oświadczam, że dane osobowe nadesłane do mnie będą służyły wyłącznie do celów związanych z przeprowadzeniem konkursów i akcji promocyjnych na blogu i w sklepie MINERWA. Nie będą  udostępniane osobom trzecim.

 

9 Odpowiedzi na O nas

 1. monika4 pisze:

  Bardzo mi się podoba blog Minerwa, można tu znaleźć dużo dla siebie i nie tylko dla siebie ciekawych rzeczy. Cieszę się że trafiłam na tą stronkę:):):)

 2. monika4 pisze:

  Zawsze też chciałam zostać kosmetyczkę, ale czasami nie idzie tak jak chcesz!

 3. monika4 pisze:

  Polubiłam te blog:)

 4. Erivan pisze:

  Cześć wam, całkiem fajny blog powstał. Pozdrowienia z Pomorza.

  PS. monika, mogłabyś nie wstawiać kilku postów pod rząd, bo nie dośc, ze nie wnoszą one nic nowego to jeszcze beznadziejnie się to czyta, a jeszcze gorzej ogląda. Pozdrawiam

 5. monika4 pisze:

  No niestety nie dostosuję się do twojej prośby. Rządzić to możesz tam u siebie. Do wszystkiego można się przezwyczaić.
  Pozdrawiam.

 6. kasia pisze:

  Bardzo mądry blog, z którego naprawdę wiele można się dowiedziec, mam nadzieję, że czas pozwoli mi na częstsze jego odwiedzanie.

 7. kasia pisze:

  pozdrawiam:D

 8. Gosia pisze:

  Witam wszystkich.

 9. Monn pisze:

  Gotowe pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1