Hyaluronic3g – serum z kwasem hialuronowym

Przedstawię Wam dzisiaj innowacyjny kosmetyk. Serum z kwasem hialuronowym. Bardzo drogie, ale jeżeli Was stać na takie kosmetyki, to polecam. Serum jest warte swej ceny.
Zawiera dwie wielkości kwasu hialuronowego:
Kwas hialuronowy z wysoką masa cząsteczkową ma tzw. działanie hydro-kompleksowe. Dzięki swoim właściwościom ma zdolność łączenia dużej liczby cząsteczek wody (do 1000 razy swojego ciężaru właściwego), dzięki czemu bardzo silnie nawilża, a także przywraca turgor i tonus włóknom skórnym. Tworzy barierę zapobiegającą wysychaniu skóry i wzmacnia długotrwale jej barierę ochronną oraz zdolność do nawilżania.
Kwas hialuronowy z niską masą cząsteczkową jest odpowiedzialny za działanie hydro-naprawiające. Ze względu na masę ma zdolność przenikania do najgłębszych warstw skóry, co pozwala mu działać bardziej skutecznie od wewnątrz poprzez regulowanie równowagi hydro-skórnej. Wspierając mechanizmy wewnętrznych warstw skóry stymuluje syntezę kolagenu, ujędrnia i tonizuje cerę.
W jego skład wchodzi również arginina i kwas piroglutaminowy.
Arginina jest znana jako aminokwas młodości dzięki swoim właściwościom antywolnorodnikowym. Promuje syntezę kolagenu oraz zapewnia elastyczność i jędrność tkanki skórnej.
Kwas piroglutaminowy jest kluczowym składnikiem NMF (Natural Moisturizing Factor), który chroni warstwę nawilżającą naskórka, bardziej narażoną na działanie czynników zewnętrznych.
Hyaluronic3g nie zawiera barwników, konserwantów, substancji zapachowych, silikonów czy ropy naftowej. Produkowany jest przez Medical Derma Group.Firma ta jest w całości włoska, powstała w celu udzielania konkretnych i skutecznych odpowiedzi na problemy zwiazane z urodą i skórą. Poszukiwanie piękna leży w nature czlowieka i służy nie tylko próżności, ale również pozwala poczuć się lepiej – być akceptowanym przez innych oraz żyć w większej harmonii ze światem zewnętrznym.
Wśród sektorów związanych z estetyką, te z dziedziny dermatologii i medycyny oraz chirurgii estetycznej są zdecydowanie najbardziej interesujące i obiecujące pod względem rozwoju i konkretnych rezultatów.
Widziana z tej perspektywy, Medical Derma Group łączy najlepsze z dostępnych skladniki aktywne – będące wynikiem badań naukowych oraz medyczno-dermatologicznych – z profesjonalizmem wiodących laboratoriów i warsztatów dermatologicznych na świecie, dla uzyskania produktów całkowicie innowacyjnych i ekstremalnie skutecznych, stworzonych pod uważnym kierunkiem naukowym doktora Guido Zanzi, eksperta chirurgii dermatologicznej i medycyny estetycznej.
Rosnący popyt na produkty innowacyjne technologicznie, kompatybilne ze skórą i z naukowo udokumentowaną skutecznością oraz wysoką jakością oferowanych uslug, jest coraz częściej tym czynnikiem, który pozwoli operatorom estetycznym, kosmetologom, salonom piękności, klinikom chirurgii plastycznej czy SPA wzmacniać swoją pozycję w branży kosmetycznej w przyszłości.

Na koniec przytoczę opinię doktora Guido Zanzi:
,,Hyaluronic3g to innowacyjne specyficzne rozwiazanie przeciw starzeniu się skóry twarzy, szyi i dekoltu, stworzone przez Medical Derma Group. Zawiera wyłącznie dwa rodzaje Kwasu Hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej, Kwas Piroglutaminowy i Argininę. Dzięki wysokiej koncentracji i właściwej kombinacji wykorzystywanych aktywów, Hyaluronic3g stymuluje i odnawia tkanki skóry poprzez wspólne działanie na wszystkie czynniki starzenia się, promując najlepsze nawodnienie i maksymalne nawilżenie skóry, która natychmiast staje się widocznie gładsza i zwarta, zmarszczki znikają a twarz odzyskuje jasność i zdrowie.’’

źródło: Genoscope.pl

Ten wpis został umieszczony w kategorii Artykuły, Małgorzata Kaliszan-Rohnka i otagowany: , , . Dodaj do zakładek.

5 Odpowiedzi na Hyaluronic3g – serum z kwasem hialuronowym

 1. monika4 pisze:

  Z tego co przeczytałam to konkretne kosmetyki, ale szkoda na dzień dzisiejszy nie stać mnie na nie.

 2. monika4 pisze:

  Może mi święty Walenty przyniósłby mi????????

 3. KLARA pisze:

  Duże ma właściwości ten kosmetyk,fajnie by było go mieću siebie.

 4. monika4 pisze:

  Niestety św Walenty nie przyniósł mi tych kosmetyków:(

 5. monika4 pisze:

  Mąż zastanawia się może mi fundnie na zajączka:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 + 7 =