Janssen Enzyme Peel – oczyszczanie i odmładzanie

Dlaczego stosujemy peeling? Młode osoby odpowiedzą natychmiast: żeby wymyć drobne zaskórniaki, pozbyć się nadmiaru sebum po prostu odświeżyć i oczyścić skórę. Ale dlaczego stosowanie peelingu powinno być wpisane na stałe do naszego „kosmetycznego” kalendarza nawet wtedy, gdy nasza skóra zaliczana jest już do „dojrzałej”? Pozbywając się martwego naskórka omładzamy skórę, wygładzamy ją i wyrównujemy koloryt. Jeżeli na dodatek mamy kruche naczynka, to powinnyśmy używać peelingu enzymatycznego.

Chcę Wam dzisiaj polecić skuteczny i w dodatku bardzo łatwy w zastosowaniu peeling enzymatyczny firmy Janssen Cosmetics – Skin Refining Enzyme Peel.  Peeling ten stosujemy dwa razy w tygodniu; nakładamy go wieczorem na twarz i pozostawiamy bez zmywania na całą noc. Rano efekt jest rewelacyjny! Skóra jest tak odświeżona i wygładzona zupełnie jak po jakimś zabiegu rewitalizującym w gabinecie kosmetycznym. Używanie tego kosmetyku nie zabiera nam dodatkowego czasu i dlatego jest on bardzo lubiany przez zabiegane i zapracowane kobiety.

Do kompletu polecam piankę oczyszczającą (do codziennego stosowania), która delikatnie, nie naruszając naturalnej warstwy ochronnej naskórka, oczyści skórę. Zawiera kombuchę – uzyskuje się ją w procesie fermentacji czarnej słodkiej herbaty, bogata jest w witaminy: B1, B2, B3, B12 oraz silne połączenia kwasów o właściwościach naprawczych: kwas glukuronowy, kwas mlekowy, kwas uśninowy i kwas octowy. Kombucha daje efekt zwiększenia elastyczności i jędrności skóry, regeneruje i poprawia kontur twarzy.

Tak przygotowana skóra jest gotowa do przyjęcia składników odżywczych, znajdujących się w kosmetykach z serii SKIN REGENERATION.

 

Ten wpis został umieszczony w kategorii Artykuły, Małgorzata Kaliszan-Rohnka i otagowany: , , . Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

14 − = 7