Krem Colostrum Dermo Therapy – moja opinia

Krem dostałam od firmy natSale – dystrybutora produktów firmy Progenius.

CDT - KREMCDT - KREMCDT - KREM

Opis producenta możecie przeczytać w artykule Krem Colostrum Dermo Therapy .

Testowały ten kosmetyk trzy kobiety: młoda, trochę mniej młoda i dorosła.

1. Młoda, skóra sucha – użyła raz. Stwierdziła, że się maże, nie wchłania, nie może zrobić makijażu i już zdążyła sobie wyrobić o nim opinię. Nie chce go.

2. Nadal młoda – czyli ja. Skóra dojrzała, wrażliwa ze skłonnościami do podrażnień i łuszczenia. W trudnym okresie – przestrojenie hormonalne. Rzeczywiście nie wchłania się rewelacyjnie, ale po wmasowaniu nie zostawia tłustego filmu. Skóra jest nawilżona, napięta, matowa i makijaż mogę zrobić bez problemu. Używam go od 3 tyg. dwa razy dziennie. Jestem z niego bardzo zadowolona, przez ten czas nie miałam na twarzy większych sensacji. Opakowanie 30 ml, a ja jeszcze nie zużyłam połowy opakowania. Wnioski: następne opakowanie kupię sobie sama, będę go jeszcze jakiś czas stosować, ponieważ spełnia moje oczekiwania. (często zmieniam kosmetyki i nie przywiązuję się do kremu dłużej niż na 3 pudełka).

3. Moja mama, skóra dojrzała, sucha. Recenzja mamy jest krótka – rewelacja! ale już mi się kończy.

Tak jak sugeruje producent, krem jest dla cery dojrzałej, młode osoby muszą znaleźć inne kremy z dodatkiem colostrum.  (COLOSTRIGEN INNOVATIO T, Colostrigen R, Colostrigen Innovatio).

Ten wpis został umieszczony w kategorii Artykuły, Małgorzata Kaliszan-Rohnka i otagowany: , , , . Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 4 = 3