Lśniący konkurs sylwestrowy – kto wygrał zestaw płynów do czyszczenia?

Przypominamy, że nagrodą w konkursie jest zestaw płynów do czyszczenia Sotin.

Składa się on z trzech produktów:

płynu do mycia kabiny prysznicowej Sotin 130

płynu do mycia wanny akrylowej Sotin R86

płynu do mycia szyb i luster Sotin  G140

zestaw płynów do czyszczenia

Z przyjemnością czytaliśmy Wasze komentarze. Chcielibyśmy wszystkim wysłać preparaty czyszczące Sotin, żeby nie musieli już martwić się sprzątaniem. Zestaw płynów do czyszczenia mam jednak tylko jeden.

Wszystkich uczestników zapraszamy do sklepu na zakupy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy rabat 10%. Po wpisaniu kodu BLOG otrzymacie Państwo rabat na wszystkie produkty znajdujące się w sklepie. Kod będzie aktywny do 5.02.2017r.

Nagrodę otrzymuje pani  BasiaKaKli.

Pani Basia tak opisuje swoje zmagania z kurzem:

Dla mnie konieczność sprzątania to problem sam w sobie Przy dwójce dzieci i kocie jest co robić. Jeśli chodzi o łazienkę, to główny problem stanowi kabina prysznicowa, szklane drzwiczki w kabinie, na których często osadza się osad, zacieki po mydle, fugi, które trudno doprowadzić do ładu, lustro w plamki po wodzie i w łapki po rączkach dzieciaczków. W kuchni problemem jest tłuszcz, po prostu nie do pokonania nie tylko na okapie czy kuchence, ale przede wszystkich na meblach, wiszących szafkach i na górze na szafkach. Koszmar. A w pokojach – kurz, kurz i jeszcze raz kurz. Sprzątam i za godzinę znowu jest. Dzieci i kot skutecznie pomagają w jego namnażaniu się. A sprzątać trzeba i to często bo syn uczulony jest na roztocza kurzu domowego

Ten wpis został umieszczony w kategorii Konkursy i zaproszenia, Małgorzata Kaliszan-Rohnka, Promocje i otagowany: , , , , . Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

36 − 27 =