Maska żelowa z pyłu wulkanicznego – oczyszczanie i pielęgnacja

Maska żelowa z pyłu wulkanicznego jest gotową do stosowania maseczką przeznacznoną do pielęgnacji każdego rodzaju cery, szczególnie  skóry wrażliwej, zmęczonej i skłonnej do alergii. Regeneruje, oczyszcza oraz rozjaśnia skórę twarzy i dekoltu. Poprawia wygląd i kondycję cery. Nie narusza naturalnego płaszcza lipidowego skóry. Z uwagi na swą wyjątkową strukturę posiada wysokie własciwości absorpcyjne, wiąże zanieczyszczenia usuwając nagromadzony w skórze brud, wydobywa nadmiar łoju, usuwa złuszczone partie skóry. Efektem jest wygładzenie oczyszczonej skóry bez naruszania powłoki ochronnej.

Substancje czynne zawarte w masce to:

  • bogata w minerały glinka wulkaniczna – minerały glinkokrzemkowe (montmorillonite) powstały 65 milionów lat temu, w tym czasie odkładał się na ziemi w dużych ilościach pył wulkaniczny, który w ciągu milionów lat przekształcił się w bogatą w minerały glinkę;
  • soku z aloesu – nawila, łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie, zmniejsza objawy alergii.

Sposób użycia:

  • Jako maseczka do twarzy: Oczyścić twarz oraz dekolt wodą i równomiernie nałożyć na skórę, omijając oczy i usta. Pozostawić do wchłonięcia na 10-15 minut, a następnie spłukać wodą.
  • Jako peeling do twarzy: Oczyścić twarz oraz dekolt wodą i okrężnymi ruchami nałożyć maseczkę na skórę, a następnie spłukać. Po zmyciu maseczki zaleca się zastosować krem nawilżający Rugard Anti-Aging HydroComplex.
Ten wpis został umieszczony w kategorii Artykuły, Małgorzata Kaliszan-Rohnka i otagowany: , , , , . Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 3 = 2