SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE Z FITOHORMONAMI

Chciałam się dzisiaj z Wami podzielić spostrzeżeniami o kosmetyku z seri Fito Care firmy Bandi. Kosmetyki Bandi używam i sprzedaję od 13 lat. Nie mogę sobie przypomnieć w którym roku wprowadzono serię z fitohormonami. Podejrzewam, że w 2003, ponieważ w tym właśnie roku zdobyła ona szereg nagród: wyróżnienie BEAUTY PREMIUM oraz w konkursie ZŁOTA PIECZĘĆ.

Polecam całą serię kosmetyków detalicznych, ale jeden produkt jest PRAWDZIWYM HITEM  niezmiennie od kilku lat. Mimo wprowadzenia innych, nowoczesniejszych kosmetyków przeciwzmarszczkowych w firmie, serum to ma wierne i stałe grono wielbicielek. Ciagle przybywa też mu nowych.

fitożserumCzasu zatrzymać nie możemy, ale możemy sprawić, by czuć się dobrze w swojej skórze, pomimo przybywających lat. I takie to zadanie stawiamy przed koncentratami przeciwzmarszczkowymi. Spełnia je doskonale ODMŁADZAJĄCE SERUM Z FITOHORMONAMI. Serum to przeznaczone jest do pielęgnacji skóry dojrzałej pow. 50 roku zycia. Stosowane codziennie pod krem stanowi doskonała ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, opóźnia procesy starzenia sie skóry. Wyrównuje koloryt skóry, poprawia jej napięcie i ujędrnia.

Polecam kosmetyki z fitohormonami Bandi, ponieważ są skuteczne i niedrogie. Produkowane przez znaną, polską firmę.

zestaw fito

 

Ten wpis został umieszczony w kategorii Artykuły, Małgorzata Kaliszan-Rohnka, Recenzje i otagowany: , , , , . Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

92 − = 89