Sotin 130 opinia zamieszczona na blogu Zosi

130Przedstawiam Wam dzisiaj opinię koleżanki na temat płynu do mycia kabiny prysznicowej Sotin 130, którą zamieściła na swoim blogu o kosmetykach. Przypominam, że od niedawna preparaty firmy Sotin są dostępne w sklepie Minerwa.

 

 

Na blogu będę zamieszczać nadesłane przez blogerki opinie o tej firmie. Ponieważ rozesłałam kilka produktów do testów, jeszcze nie raz przeczytacie tytuł Sotin 130 opinia zamieszczona na blogu. Jednak osoby blogerek będą się zmieniały. Przeczytamy jak sobie radzą ze sprzątaniem studentki, a jak doświadczone Panie Domu.  Uważam, że  jest to bardzo dobry temat do dyskusji na blogu o urodzie i zdrowiu, ponieważ nic tak nie podnosi samopoczucia kobiety, jak zadbany i czysty dom, w dodatku jeżeli efekt ten jest osiągnięty niewielkim nakładem kosztów i pracy.

Zapraszam więc do Zosi – Najlepsze sposoby na umycie prysznica.

 

Ten wpis został umieszczony w kategorii Artykuły, Małgorzata Kaliszan-Rohnka, PORADY i otagowany: , , . Dodaj do zakładek.

Jedna Odpowiedź na Sotin 130 opinia zamieszczona na blogu Zosi

  1. Zofia pisze:

    Tytuł mówi wszystko: „najlepsze sposoby na umycie prysznica”. Zgadzam się w 100%. Zachwyciłam się płynem Sotin130. Teraz już nie będę testowała innych, ten jest najlepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

16 − = 15