Wzmocnienie słabych włosów.

Kompozycja preparatów Tricho-estheticPolecam kosmetyki firmy BanDi z serii TRICHO-ESTHETIC. Mamy tu szereg silnych preparatów, które pomogą zlikwidować różne problemy, takie jak łupież suchy, tłusty, wrażliwa skóra głowy, słabe i łamliwe włosy oraz wzmożone wypadanie włosów.

Najbardziej popularny jest zestaw trzech produktów, które stymulują porost nowych włosów i wzmacniają stare. Nie musimy przejmować się etiologią (przyczyną) łysienia. Możemy spróbować wzmocnić cebulki włosów w każdej sytuacji zdrowotnej.

Sposób przeprowadzenia kuracji.

Tricho-peeling oczyszczający do skóry głowyOczyszczenie. Peeling dokładnie oczyszcza skórę głowy, stosujemy go nie częściej niż raz w tygodniu. Przygotowuje skórę na działanie substancji aktywnych zawartych w pozostałych składnikach.

 

Tricho-lotion stymulujący wzrost włosówTricho lioton. Preparat wmasować w skórę. Preparat powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych czyli lepsze ukrwienie i dotlenienie cebulek włosowych. Może wystąpić pieczenie. Stosować należy po każdym myciu głowy.

 

Tricho-ekstrakt przeciw wypadaniu włosówSerum przeciwdziałające wypadaniu włosów. Stosować raz w tygodniu. Wetrzeć preparat w skórę głowy, po upływie trzydziestu minut umyć włosy tricho-szamponem.

 

W czasie kuracji wzmacniającej wskazane jest używanie wszystkich trzech preparatów, dodatkowo dobrze jest w tym czasie stosować także tricho-szampon i maskę.

Schemat kuracji może wyglądać następująco: raz w tygodniu wykonać peeling, wetrzeć serum, po 30 minutach nałożyć maskę, po 30 minutach umyć włosy tricho-szamponem. Przez pozostałe dni po każdym umyciu włosów wcierać lotion.  Tak intensywną kurację prowadzimy aż do uzyskania zadowalających efektów. Później możemy ograniczyć się do stosowania raz w tygodniu jednego preparatu w celu podtrzymania efektów (serum lub maski lub lotionu). Jeżeli zaobserwujemy ponowne wypadanie włosów, intensywną kurację należy powtórzyć. Pamiętać musimy, że nie zlikwidowaliśmy przyczyny osłabienia włosów (upływ czasu, hormony, choroby), działamy bezpośrednio na włos. Wzmocnienie słabych włosów było naszym celem, który możemy uzyskać w zaciszu domowym. Oczywiście możecie Państwo odszukać salon kosmetyczny, który w swej ofercie ma Trichio zabieg BanDi, kuracja wtedy będzie krótsza i intensywniejsza. Na stronie firmowej BanDi odszukać możecie adresy salonów firmowych, lecz zabieg ten wykonywany jest także w innych gabinetach.

 

Ten wpis został umieszczony w kategorii Artykuły, Małgorzata Kaliszan-Rohnka i otagowany: , , , . Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + 2 =