ZADBAJ O STOPY!

Jeżeli chcesz z dumą spacerować boso po plaży, to w tej chwili jest właśnie odpowiednia pora, aby zacząć intensywna kurację pielęgnacyjną twoich stóp!

Ponieważ często zapominacie o podstawowej codziennej pielęgnacji stóp i zgłaszacie się do gabinetu kosmetycznego dopiero, gdy pojawi się poważny problem, poruszam od czasu do czasu na blogu temat konieczności używania specjalnych kosmetyków do stóp.

Zapraszam do lektury artykułów:

Allpresa diabetic – pielęgnacja stóp diabetyka

PĘKAJĄCE PIĘTY

Nadmierna potliwość stóp.

Allpresan Fuss Spezial PLUS 3 LIPO2

Aby ułatwić decyzję dotyczącą poświęcenia trochę czasu i pieniędzy tej ważnej części naszego ciała ogłaszam od dzisiaj „MAJOWY RABAT STOPOWY”.

Obejmuje on 20% zniżki na zabieg pedicure wykonany w gabinecie kosmetycznym MINERWA oraz 10% rabatu na zakup kosmetyków do pielęgnacji stóp firm ALLPRESAN i EUBOS. Co zrobić, aby taki rabat uzyskać? W realu wystarczy powołać się na ten wpis, w sklepie minerwa.net należy użyć kodu rabatowego STOPY05. Rabaty obowiązują do końca maja 2013.

Ten wpis został umieszczony w kategorii Artykuły, Małgorzata Kaliszan-Rohnka, Promocje i otagowany: , , , . Dodaj do zakładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

86 + = 96