ZASTRZYK MŁODOŚCI Z MIKROSFERAMI KWASU HIALURONOWEGO

NOWA KONCEPCJA KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH NA MIARĘ XXI WIEKU

Widoczna redukcja zmarszczek mimicznych i strukturalnych

Innowacyjna linia kosmetyków BIELENDA Professional na bazie kwasu hialuronowego powstała dla wszystkich kobiet, które powiedziały „NIE” zabiegom chirurgii plastycznej. To nowatorskie połączenie mikrosfer kwasu hialuronowego z wyjątkowymi, naturalnymi składnikami aktywnymi. Technologicznie zaawansowana metoda daje konkretne i widoczne efekty. Potrójne działanie mikrosfer kwasu hialuronowego pozwala zrelaksować mięśnie twarzy, biorące udział w powstawaniu zmarszczek mimicznych, widocznie je wypełnia oraz odnawia komórki skóry, pozwala skórze zachować młodość. ZASTRZYK MŁODOŚCI to naturalny, bezpieczny zabieg przeznaczony nawet dla najbardziej wrażliwych, alergicznych skór. Testowany dermatologicznie.

Starzenie się skóry związane z mimiką tzw. miostarzenie, jest pierwszym etapem tworzenia się zmarszczek. Spowodowane jest powtarzalnymi i naturalnymi ruchami mięśni twarzy podczas wyrażania emocji. Miostarzenie jest indywidualne dla każdego człowieka, a za jego główną przyczynę uznaje się utratę zdolności do rozkurczania fibroblastów. W miarę upływu czasu linie powtarzających się ekspresji stają się widoczne, tworząc w ten sposób pierwsze zmarszczki na twarzy. EFEKT wygładzone i wypełnione zmarszczki mimiczne nawilżona i zregenerowana skóra blask i rozświetlenie.

KWAS HIALURONOWY jest jedną z najlepszych i najskuteczniejszych substancji nawilżających i wypełniających znanych w kosmetologii. Stanowi element ludzkich tkanek przez co jest nietoksyczny, nie uczulający i niedrażniący. Dzięki swoim właściwościom higroskopijnym tworzy naturalny film osłaniający warstwę rogową naskórka, przez co uczestniczy w budowie barier biologicznych, hamujących rozprzestrzenianie się bakterii i związków chemicznych. Poprawia gęstość skóry, przywraca jej jędrność i sprężystość.

Kwas hialuronowy jest również skutecznym antyoksydantem zwalczającym wolne rodniki z powierzchni skóry.

CZYM SĄ MIKROSFERY KWASU HIALURONOWEGO I JAK DZIAŁAJĄ?

Mikrosfery kwasu hialuronowego korzystnie wpływają na poprawę objętości górnych warstw skóry. Wykorzystywane w procesach biotechnologicznych cząsteczki kwasu są odwadniane, co ułatwia im przenikanie do górnych warstw naskórka, gdzie pęcznieją zwiększając swoją objętość trzydziestokrotnie. W ten sposób pochłaniając wilgoć wypełniają tkanki.

Testy z wykorzystaniem mikrosfer kwasu hialuronowego dowodzą, iż wypełnienie zmarszczek następuje w przeciągu godziny od momentu aplikacji produktu.

ŹRÓDŁO: BIELENDA.PL

W GABINECIE KOSMETYCZNYM MINERWA ZABIEG TEN KOSZTUJE 150,- W PAKIECIE Z MIKRODERMABRAZJĄ CENA PROMOCYJNA WYNOSI 200,-.

Można go wykonywać jako zabieg jednorazowy, lub dla uzyskania lepszych i trwalszych efektów, w serii 6-8 zabiegów, raz w tygodniu.

W czasie zabiegu nie używam igły i nie naruszam ciągłości skóry. Serum zapakowane jest w strzykawce z cieniutkim, podobnym do igły aplikatorem, który umożliwia umieszczenie kwasu hialuronowego we wnętrzu zmarszczki.

 

 

Ten wpis został umieszczony w kategorii Artykuły, Małgorzata Kaliszan-Rohnka i otagowany: , , . Dodaj do zakładek.

11 Odpowiedzi na ZASTRZYK MŁODOŚCI Z MIKROSFERAMI KWASU HIALURONOWEGO

 1. vikkaj pisze:

  To własnie taki zabieg dla mnie, ja panicznie boję się zastrzyków i operacji. Chyba w swoim życiu nie zdecyduje się na operację plastyczną!!!

 2. Vettriano pisze:

  Świetny pomysł, szkoda tylko, że cena dość wysoka. Idealnie byłoby znaleść krem, który zapewnia te same rezultaty i można go zastosoać w domu

  • minerwa pisze:

   Bielenda produkuje serie detaliczną COLLAGEN + KWAS HIALURONOWY, ale oczywiście stężenie kwasu hialuronowego w tym kremie jest nieporównywalnie mniejsze. Na tym właśnie polega różnica między kosmetykami detalicznymi i profesjonalnymi. Cena tych preparatów też jest zupełnie inna.

 3. anik pisze:

  Ciekawa sprawa. Pewnie kiedyś się zgłoszę… Są jakieś przeciwwskazania do stosowania zabiegu?

 4. minerwa pisze:

  Przeciwwskazań nie ma.

 5. Vettriano pisze:

  A jak długo utrzymuje się efekt?

 6. qqryq pisze:

  Ciekawie brzmi, jeśli chodzi o Bielendę, to mam z tą marką same dobre skojarzenia. I również interesuje mnie, ile utrzymuje się efekt zabiegu.

 7. monika4 pisze:

  Wszystko co fajne to kosztuje,szkoda że tak drogo!

 8. KLARA pisze:

  Może się skuszę kiedy.

 9. Joanna pisze:

  Rzeczywiście, kwas hialuronowy jest jedną z nielicznych substancji, która jest naturalnym elementem organizmu i która tak efektywnie poprawia elastyczność i nawilżenie skóry. Co więcej, która także niweluje zmarszczki. Skóra traci ilość zawartego w niej kwasu hialuronowego, dlatego, aby skóra prezentowała się jak najlepiej warto jego ilość uzupełniać. Nie jest to substancja niebezpieczna, dlatego bez obawy można z jej dobrodziejstw korzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

29 − 23 =