KOSMETYKI Z COLOSTRUM FIRMY GENACTIV

Colostrum firmy Genactiv pozyskane z pierwszej godziny po ocieleniu to wyjątkowy produkt na polskim rynku.

Celem firmy Genactiv jest pozyskanie colostrum o najwyższej jakości. Firma Genactiv opracowała własną metodę pozyskania colostrum bovinum. Colostrum pozyskiwane jest w gospodarstwach będących czołowymi producentami najczystszego spożywczo mleka w kraju. W celu zachowania jak najwyższego stężenia czynników aktywnych colostrum pozyskiwane jest tylko z pierwszego udoju ( do jednej godziny ) po ocieleniu. Następnie surowiec jest zamrażany i liofilizowany, dzięki czemu zachowuje pełną wartość biologiczną colostrum.

Dysponując surowcem o tak unikalnym składzie, zawierającym substancje czynne o szeroko poznanym działaniu prozdrowotnym, firma Genactiv w porozumieniu z Centrum Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej AESTHETIC MED w Szczecinie oraz Akademią Rolniczą w Poznaniu, stworzyła serię kosmetyków i suplementów o nazwie Colostrigen, bazujących na liofilizowanym Colostrum bovinum i wykorzystanych w pielęgnacji skóry z problemami.

Efektem tej współpracy jest również pozytywna rekomendacja wystawiona produktowi naszej firmy przez dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka, kierownika Prywatnego Centrum Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej AESTHETIC MED w Szczecinie (czołowa klinika chirurgii plastycznej w Polsce według. rankingu Wprost, Newsweek):

„… Na podstawie zebranego materiału doświadczalnego oceniam pozytywnie Colostrum, jako stymulatora wspomagającego leczenie wybranych jednostek chorobowych skóry. Również, pozytywnie oceniam produkty kosmetyczne, bazujące na Colostrum, firmy Genactiv …”

Pozostając pod wrażeniem skuteczności produktu, firma Genactiv zaplanowała kolejne etapy badań naukowych przedklinicznych i klinicznych, mające na celu odkrycie nowych właściwości i zastosowań Colostrum w medycynie, kosmetologii i żywieniu.

Firma Genactiv oferuje trzy kosmetyki z colostrum:

COLOSTRIGEN INNOVATIO – KREM Z BIOAKTYWNYM COLOSTRUM BOVINUM I KWASEM HIALURONOWYM

 

krem colotrigen RColostrigen R krem

 

 

 

Colostrigen Frontis maseczka

 

 

Żródło: GENACTIV

Ten wpis został umieszczony w kategorii Artykuły, Małgorzata Kaliszan-Rohnka i otagowany: , , , , , , , , . Dodaj do zakładek.

7 Odpowiedzi na KOSMETYKI Z COLOSTRUM FIRMY GENACTIV

 1. monika4 pisze:

  Ciekawa seriia kosmetyków

 2. vikkaj pisze:

  O matko z pierwszego udoju, ale to musi być ciekawe!!!Chciałabym pracować w takim laboratorium!

 3. monika4 pisze:

  Ja też jestem za taką pracą:)

 4. vikkaj pisze:

  Ja to trochę przyzwyczajona , z dzieciństwa siedzę w laboratorium ,moja mama tam pracuję tylko w szpitalu !

 5. monika4 pisze:

  Nie lubię szpitali.

 6. miśka100 pisze:

  Potwierdzam, świetne kosmetyki. Ja używam Colostrigen R i maseczkę, a moja mam ten krem w słoiku. Obie jesteśmy zadowolone. Ja bardziej, bo mama kupuje je razem i płaci też za mój krem.

 7. Ada pisze:

  Ja również stosuję Colostrigen R i jestem bardzo zadowolona z efektów działania. Mam skórę atopową, ale odkąd odkryłam colostrum jej stan uległ znacznej poprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 75 = 83